Blog > Komentarze do wpisu
Bardzo mi przykro...

Pozwolę sobie odpowiedź na komentarze umieścić  tutaj:

Kolewoczy:
Mam wrażenie, że woda już nie będzie ta sama, ale może się mylę w ocenie...

Bagienny.net:
Obaj panowie niezbyt ładnie o sobie mówią, jakby nie zdawali sobie sprawy, że to widać i ogólne wrażenie staje się nieciekawe.
Pytasz - co dalej? Nie wiem. Podobnie jak Ty jestem sympatykiem /jeszcze/ KOD-u i staram się śledzić plany. Z tego, o czym mówił p. Łoziński, wynika, że  marsze staną się jedynie uzupełnieniem pracy w regionach i że będzie ich znacznie mniej. Czy to gorzej, czy lepiej- trudno powiedzieć, okaże się w praniu...

***

Niestety, zaczyna się kolejna karuzela, cytuję:

Nie możesz dodawać komentarzy do tego blogu. Twój login lub adres IP został zastrzeżony przez autora blogu / administrację serwisu. 

No, po prostu super! Klikam ponownie, może się jakaś zaraza zacięła... I co teraz mamy? Cytuję znowu:

W ciągu ostatnich 5 sekund z twojego adresu został dodany komentarz. System nie pozwala na tak częste dodawanie komentarzy. Spróbuj ponownie za chwilę. 

I można tak w kółko!

Kochani Administratorzy!

Jestem z Wami już ładnych parę lat i co jakiś czas nadziewam się na niemiłą niespodziankę! W przypływie buntu przed lekceważeniem mnie jako blogerki założyłam bloga na innej platformie, tym samym równolegle prowadzę dwa, ale cierpliwość powoli mi się kończy...

Nie zależy Wam na blogerach, trudno- ale proszę, przestańcie nas lekceważyć!

środa, 31 maja 2017, babciabezmohera
Komentarze
2017/06/01 13:39:35
Zobaczymy. Nie jestem zbytnim entuzjastą ;]

Podpowiedź - należy zgłaszać na blox@agora.pl lub na forum forum.gazeta.pl/forum/f,8,O_Blox_pl.html
Administratorzy nie czytają wszystkich blogów :D
-
2017/06/01 14:11:37
Już działa. To było na masową skalę, bo w zaprzyjaźnionych blogach wystąpił ten sam problem.
-
2017/06/01 15:49:46
Do adresu blox@agora.pl dodam admin@blox.pl Awarie zdarzają się na całym Bloxie, ale są też problemy w mniejszej skali. Admini, nawet najlepsi (to taki mój dowcip), nie mogą wszystkiego ogarnąć i najlepiej ich od razu zawiadamiać.
Babciu, jest powód, dla którego ludzie z Bloxa odpływają i jest powód, dla którego Blox nawet nie próbuje ich zatrzymywać. Przez cały czas, kiedy korzystam z Bloggera (zainteresowanym założeniem tam blogu podaję adres: www.blogger.com) nie miałam ani jednej awarii. Na Bloxie było ich zaś mnóstwo.
-
2017/06/01 21:03:19
Ilonka nie ma takiego adresu admin@blox.pl
-
2017/06/03 14:33:30
Bagienny.net:
To, że Administratorzy nie czytają wszystkich blogów- jest jasne jak słońce: osiwieliby po kilku dniach! ;)) To, że zwróciłam się do nich z niby apelem, to czysta forma tylko! Trudno psioczyć ciągle w ten sam sposób a jakoś przecież złość trzeba z siebie wyrzucić! ;)

Kolewoczy:
Wiem. Chyba to była jakaś poważniejsza usterka.
-
2017/06/03 14:36:31
Ilenka50:
Zadowolona jesteś z przeprowadzki? Ja połowicznie. Trochę trudno mi się tam zakotwiczyć tak pełnym sercem. Zresztą każdą nowość przyjmuję z niejaką rezerwą i sporo czasu potrzebuję na zasiedzenie.
-
2017/06/03 15:53:04
Niestety blox wprowadził "dobrą zmianę" chyba nawet wcześniej niż politycy.
W rezultacie prawie rok temu przeniosłem blogowanie na bloggera.
Zgadzam się z Ilenką, nie ma problemów technicznych.
Natomiast brakuje mi trwałego blogowego środowiska. Blox posiada platformę łaczącą blogerów: lista najnowszych postów, ranking najczęściej czytanych blogów, kiedys były zjazdy blogerów.
Szkoda, ze to się rozpada.
-
2017/06/03 21:36:16
Pharlap:
Blox co jakiś czas zalicza wpadki, blogerzy się wkurzają, po czym wszystko mija... aż do następnego razu! ;( Ale zalety Bloxa też są wymierne i może dlatego cały czas trwa. Z tego, co wiem, nadal są organizowane zjazdy, blogerskie maratony, konkursy- no, coś się dzieje i kto ma ochotę, bierze w tym udział.
Natomiast co do środowiska: moi zaprzyjaźnieni towarzyszą mi także na drugim blogu: babciabezmohera.blogspot.com/. Pojawiają się nowi, nie ma co narzekać. A że osadzanie się w nowym otoczeniu trochę trwa, to fakt, ale wszystko jest do pokonania,jeśli się chce. Pozdrawiam.:)