Blog > Komentarze do wpisu
Duża przyjemność, małe przykrości.

Sobotę spędziliśmy "w gościach". Ale było super! Gospodarze nadzwyczaj gościnni, żarełko niebywale smaczne, atmosfera miła, rozmowy mocno emocjonalne mimo zgodności poglądów- wiadomo: polityka- spokojnie się nie da! ;)

Do tego- pogoda jak marzenie, wokół natura.

Popełniłam drobny błąd, bo nie ma skali porównawczej: grzyb był wielki a na zdjęciu wcale tego nie widać! A zaraz niedaleko kolejny- tak śliczny, że aż się oczy śmiały!

I żeby spotkanie z naturą było pełne, to jeszcze żabka. Zdjęcie co prawda nieostre, ale ambicji fotograficznych nie mam, więc...

 

Kochani! Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, za wspaniały dzień! :))

***

A przykrości?

Następnego dnia Haczyk dał nura na wycieczkę. Wrócił dość szybko zziajany, bo gorąco, ale draka domowa z jego powodu- typu: kto winien, że uciekł- oczywiście się odbyła.;(

A druga przykrość? Krótki sprawdzian z liczebników i jednak trochę za dużo czerwonego koloru na kartce... a już mi się wydawało, że sporo umiem. ;(

Wczoraj test. No, wyobrażam sobie, ile tam będzie czerwieni! Ale czerwony to energetyczny kolor, prawda?... ;)))

wtorek, 01 sierpnia 2017, babciabezmohera
Komentarze
2017/08/01 14:21:43
Eeee tam, dasz rade, a poza tym wiesz, ze zawsze poczatki sa trudne. Jesienia pojdzie Ci juz lepiej... Wiem co mowie, bo i uczylam sie jezykow i sama ich uczylam, wiec bedzie dobrze, trzeba tylko troche wlasnej pracy i czasu...
-
2017/08/01 14:37:01
Podoba mi się ta tytułowa fotka (transparent?), ci ludzie - może pamiętasz skąd ona?
-
2017/08/01 15:03:05
Ter-be:
Cały czas podtrzymuję tę nadzieję. Chcę gorzej lub lepiej przebrnąć do końca kursu a dalej - wyłącznie internetowo. A że trzeba się uczyć- wiem,choć czasem ma się ochotę odpuścić. Serdeczności dla Ciebie.:))

Fg2002:
Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam. Chodzi Ci o ten brązowy tłum jako główna ilustracja blogowa? Jeśli tak , to już mówię. W starej wersji Bloxa była możliwość wybrania dowolnego zaprojektowania szaty graficznej i wybór był bardzo bogaty. Stamtąd właśnie wzięłam to zdjęcie, bo również mi się podobało.Głupio, że nie zapamiętałam autora czy autorki, ale- było, minęło.
Jak jest teraz, nie mam pojęcia, bo starej wersji chyba już nie ma i blogi można zakładać w nowej- tak mi się wydaje. Nie wiem, co zrobili z zasobami plastycznymi ze starej wersji, ale tego mógłbyś się dowiedzieć u adminów- chyba. Podobno w internecie nic nie ginie, więc być może i to zdjęcie uda Ci się odnaleźć. Powodzenia! :)
-
2017/08/01 15:40:46
@Babciabezmohera,
Nie przejmuj się tym czerwonym kolorem. On po prostu wskazuje Ci, co masz jeszcze do poprawienia. Ludzie się dzielą (z grubsza rzecz biorąc) na tych, którzy uczą się na błędach oraz takich, którzy udają że nie popełniają błędów. I jestem głęboko przekonany, że lepiej się uczyć :-)
-
2017/08/01 16:57:59
Babciu, stare szablony też są, nowych prawie nie ma, a te co są mają tyle błędów, że trudno w nich treść edytować - admini "systemowo" w Panelu bloga polecają Stary widok (nowego) bloga, do edytowania. - Czyli może ten obrazek tam jest w którymś starym szablonie, ale ich jest tyle że hoho ...
- Ale dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
-
2017/08/01 17:08:33
Np. ja w nowym szablonie trzymam mój fizgal.blox i czekam na lepsze czasy, gdy już admini udostępnią choćby podstawowe możliwości, gdy szablony przestaną być niereformowalnymi formularzami.
-
2017/08/01 17:23:20
Zazdroszczę Ci kursu Ja się uczę tylko z komputera.
-
2017/08/02 10:54:39
Baluwolanda:
Wiem, wiem i na rozum w pełni akceptuję, ale miłe to jednak nadal nie jest.;)

Fg2002:
Wtedy, kiedy ja szukałam też ich było bardzo dużo a pewnie jeszcze przybyło... Ale w sumie to dość przyjemne szukanie.
Podałeś mi swój adres niejako proponując odwiedzenie. Pięknie dziękuję! Zajrzałam i z przykrością muszę Ci powiedzieć, że nie będę Cię odwiedzać z przyczyn całkowicie obiektywnych- zajmujesz się fizyką, która dla mnie jest nie do przełknięcia. Jestem nie techniczna, nie ścisła i sporo jeszcze innych nie, niemniej szczerze Ci życzę czytelników- pasjonujących się Twoją dziedziną wiedzy. :)
-
2017/08/02 10:59:09
Kobietawbarwachjesieni:
Nie masz czego zazdrościć- to ciężka harówka i coraz częściej chodzi mi po głowie, że porwałam się z motyką na słońce! Jeżeli uda mi się dobrnąć do końca tego kursu- będę z siebie dumna!
Nauka z komputera nie jest takim obciążeniem.
-
2017/08/02 15:06:58
hehe ostatnie jest fajne - znajdź zwierzę :D
-
2017/08/03 16:07:23
Bagienny.net:
Prawda, jaka spryciara?!... ;)))